Eskişehir Hurdacı

Eskişehir hurda alımı yapan Zafer Ticaret, günümüzün tüm modern teknolojik imkanlarını kullanarak, artık miadını doldurmuş, kullanılmayan ürünlerinizi, eşyalarınızı adresinizden gelip alır. Hurda sınıfına giren tüm malzemeleri alarak iki tarafında maksimum seviyede fayda sağlayacağı bir hizmet gerçekleştiren Zafer Ticaret, hem eskilerden kurtulmanızı hem de bu işlemden para kazanabilmenizi sağlar.

 

Eskişehirde hurdacı olarak edindiği tecrübelerle tüm hurda çeşitlerini adresinizden alan Zafer Ticaret, iş ve işçi güvenliğini sağlayacak tüm önlemleri aksatmadan alarak profesyonel bir hizmet verir.  Zafer Ticaret ile iletişime geçtiğinizde hurdalarınızın nakliyesi ve yüklenmesi için ekstra bir ödeme yapmanıza gerek kalmaz ve tüm bu işlemleri kendi araçlarımızla gerçekleştiririz. Hurda torna tezgahları Eskişehir hurda iş makinaları,  kamyonların adresinizden değerinde, günlük kura uygun olarak alınması için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Eskişehirde hurda alımı satımı konusunda herkesin beklentisini karşılayacak şekilde hizmet vermeye çalışan firmamız, hurda ticareti, fabrika yıkım sökümü işleri konularında da aynı profesyonellikle çalışma yapmaktadır. Eskişehir ikinci el çatı malzemeleri alım ve satımı yapan ekibimiz, eskiyen çatı panellerinizi adresinizden alır. Özellikle araç sahipleri tarafından merak edilen bir konu olan hurda araçların durumu konusunda Zafer Ticaret sizlerin hizmetindedir. Eskişehir hurda araç alımı hizmeti ile sağda solda atıl bir şekilde bekleyen, artık yasal olarak da kullanım ömrünü tamamlamış araçlarınızın yüklenmesi ve nakliyesi sağlanarak değerinde alınır.  

 

Zafer Ticaret İletişim Bilgileri

Adres: Sanayi Çarşısı 1.Kaynakcılar Sokak. No:46 Odunpazarı/Eskişehir

Tel:  0222 227 08 08

Gsm: 0533 729 41 20 | 0535 667 01 47