Hakkımızda

Eskişehir hurdacı Zafer Ticaret, kişilerin, işletmelerin atıl bir şekilde kalan ve kullanılmayan hurda ürünlerini toplayarak yeniden değerlendirme, ekonomiye ve doğaya yeniden kazandırma sürecinde görev almaktadır. Herkese maksimum fayda sağlayabilmek için çalışan Zafer Ticaret, hurda ve metal alım satımında en iyi fiyat ve en iyi hizmet garantisini vermektedir.

 

Eskişehir hurda alımı ve satımı yaparak insanların tüketim hızının sebep olduğu olumsuzlukları ortadan kaldırabilecek bir sürece katkı sağlamaktadır. Toplanan hurdaları dikkatli bir şekilde ayrıştırarak demir, bakır, sarı, kablo hurdası, krom hurda gibi tüm hurdaları değerinde alıp satan ekibimiz, sahip olduğu araçlarla hurdaları adresinizden gelip alır.

 

Eskişehir hurda alım satım alanında parça hurdaların toplanmasının yanı sıra hurdaların yerinde söküm ve taşınması, fabrika yıkım işleri, fabrika söküm işleri de yaparak Türkiye’nin her yerine bu hizmetini taşımaktadır.  Kapanan fabrikalar, artık kullanılmayan depolar gibi büyük alanlara gelerek hızlı bir şekilde yıkımı ve sökümünü gerçekleştiren ekibimiz, bu hizmetler için yeterli araç filosuna da sahiptir.

 

Dürüstlüğü, güvenilirliği, profesyonel çalışma şekli ile bugüne kadar başarıyla hizmet veren Eskişehir Zafer Ticaret, sektörde edindiği yeri korumak, herkes için faydalı bir hizmet ortaya çıkarmak için sizlerin hizmetindedir.

 

Zafer Ticaret İletişim Bilgileri

Adres: Sanayi Çarşısı 1.Kaynakcılar Sokak. No:46 Odunpazarı/Eskişehir

Tel:  0222 227 08 08

Gsm: 0533 729 41 20 | 0535 667 01 47